Plaster Podlaskiego pasztetu czosnkowego

Pasztet Podlaski czosnkowy

Plaster Podlaskiego pasztetu czosnkowego waży 15 g.

  100g na zdjęciu (15 g)
Energia 186 kcal 28 kcal
Białko 8,0 g 1,2 g
Tłuszcz 15,0 g 2,3 g
Węglowodany 4,0 g 0,6 g
Błonnik b.d. -

Pasztet Podlaski czosnkowy kalorie w 100g: 186kcal

Zobacz więcej: plaster podlaski pasztet czosnkowy 15g

Ostatnia aktualizacja: 2014.10.17

Ważenie dodano: 2014.10.16 w kategorii Mięso, wędliny i dania mięsne

Dzienne zapotrzebowanie

Porcja ze zdjęcia dla 2000 kcal
pokaż dla mojego zapotrzebowania


Skład: woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt, tłuszcz roślinny, wątroba i skóry z kurcząt, kasza manna (zawierająca gluten), sól, czosnek suszony 1%, białko sojowe, skrobia ziemniaczana, warzywa suszone, przyprawy naturalne, mleko w proszku, serwatka (z mleka), cukier, maltodekstryna, hydrolizat białka pszennego, ekstrakt drożdżowy.
Informacje: Zawartość surowców z kurcząt 38,1%. Konserwa sterylizowana.
Producent: Drosed
Marka: Podlaski

Mamy 6 opinii na temat ważenia - napisz własną

  • Skład mnie przeraża
  • Sklad masakra praktycznie sam MOM
  • Zastanawia mnie jedno. Skoro np. nie można nazywać masłem produktu o zawartości tłuszczu mlecznego mniej niż 82% (tylko np. miksem do smarowania), nie można nazywać sokiem napoju z wodą i cukrem, to dlaczego taki twór jak ten może nazywać się pasztetem? Jak to się w ogóle ma do prawdziwego pasztetu, który robi się w domu, z prawdziwego mięsa, wątróbek, jajek i przypraw? Czy chociażby nawet do pasztetów w aluminiowych foremkach, które można kupić w dobrych sklepach mięsnych? To nie jest pasztet, nie oszukujmy się. To jakiś obrzydliwy "produkt kanapkowy".
  • Od mojego wczesnego dzieciństwa firma ta trzyma się świetnie- coraz to nowe produkty, wysoka sprzedaż, spółka giełdowa. Czyli odbiorców mają od groma. Smutne to ;(
  • Problem z mięsem oddzielanym mechanicznie jest taki, że wiele osób nie ma świadomości, co to tak naprawdę jest. Mam wrażenie (poparte kilkoma sytuacjami na zakupach w sklepie), że większość osób, nawet czytających składy (!), uważa, że jest to zwykłe mięso, tylko po prostu w jakiś sposób mechanicznie (a nie na przykład ręcznie) oddzielone od kości. :) Dlatego produkty MOM cały czas mają tak dobrą sprzedaż.
    Ogólnie bardzo zgadam się z @mrt. :) "Produkt pasztetowy", "pasztetowy wyrób kanapkowy"... - cokolwiek, ale przecież nie pasztet. :)
  • Dokładnie, zgadzam się z przedmówcami: produkt pasztetopodobny i tyle. Nadużycie skrajne! az bije po uszach i oczach, obraza prawdziwego babcinego pasztetu! :D

Dodaj komentarz na temat ważenia

Oceń smak i właściwości produktu. Podziel się ciekawym przepisem, napisz jak wykorzystujesz go w kuchni. Jeśli produkt jest dla Ciebie nowością nie krępuj się pytać o sposób przyrządzania czy dostępność.

Możesz dodać komentarz jako niezalogowany lub zaloguj się albo zarejestuj aby w pełni korzystać z ileważy.pl

Zobacz jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu

Jakie są zalety rejestracji przy komentowaniu?

  • powiąż komentarze z Twoim kontem użytkownika
  • nie czekaj na moderację komentarzy
  • zarezerwuj swój podpis / pseudonim
  • podstawowe konto jest darmowe a rejestracja trwa ok. minutę